KONST / Litografier / Färglitografi 15033191
nr 1503 3191
Dénes Perger
(1934-2015), Sverige
Maren. Signerad, numrerad 33/385, daterad 1989. Färglitografi, bildmått: 28x40 cm, yttermått inklusive ram: 42x54 cm
Utrop:
300 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:30:46
Dénes Perger
Läs mer om Dénes Perger